Daugeliui šaltasis metų laikas asocijuojasi su diskomfortu ir supratimu, kad teks pamiršti visus gražius drabužius. Toks mąstymas labai klaidingas, kadangi net ir šaltomis žiemos dienomis stilingos suknelės yra puikus pasirinkimas, kuris leis atrodyti puikiai. Suknelės internetu – geriausias būdas skleisti savo žavesį ir tuo pačiu jaustis patogiai, nesušalti. Platus pasirinkimas klara.lt suteikia galimybę kiekvienai atrodyti žavingai ir aplinkinius stebinti savo elegancija net ir tada, kai lauke šaltukas spaudžia iki -20-ies.

Ar žiemos metu „galimos“ tik ilgos suknutės?

Suprantama, kad vėsiomis dienomis norisi apsirengti kuo šilčiau, kad kartu su stiliumi „negautume“ ir slogos, kuri gali lydėti ištisą sezoną. Tiesa, ilgos suknelės nėra vienintelis pasirinkimas, kadangi šiuo metu plati raštuotų pėdkelnių pasiūla tikrai turėtų džiuginti. Įvertinkite tai, kad pėdkelnių tiek daug ir tokių įvairių, kad kiekvienas nesunkiai ras tokias, kurios geriausiai derės prie pasirinktos suknutės. Žieminės suknelės internetu dažniausiai būna tamsesnių spalvų, tad drąsiai rinkitės ryškių spalvų pėdkelnes, kurios niūriai dienai suteiks daugiau šviesos, jautrumo bei elegancijos.

Akivaizdu, kad ypač trumpos suknutės, kurios pavadinamos „mini“ gali pasirodyti kiek neskoningai jas dėvint kiekvieną dieną. Tačiau kiek ilgesnės, iki kelių – jau geras ir tikrai rekomenduojamas pasirinkimas.

Kokia medžiaga tinkamiausia ir ar tikrai tinka tik megztos suknutės?

Žieminės suknelės internetu galite isigyti klara.lt, jie skiriasi savo spalvomis bei ilgiais, tačiau medžiaga dažniausiai panaši. Na, jeigu suknutė nėra megzta, tai pati medžiaga yra viena iš storesnių, kadangi tik su tokia suknute pavyks jaustis šiltai. Žinoma, tai nereiškia, kad lininės arba medvilninės suknelės žiemos metu blogas pasirinkimas, kadangi skirtingomis progomis reikalinga ir skirtinga apranga. Visgi, reikia įvertinti tai, kad lauke – vėsu. Jeigu iki tikslo važiuojate mašina ir būnate uždaroje patalpoje – net ir plonesnės medžiagos suknutė yra geras pasirinkimas. Priešingu atveju reikėtų kažko storesnio, kad ir ilgi pasivaikščiojimai nebūtų komplikuoti.

Tamsios spalvos ir raštų magija

Dar vienas svarbus aspektas, kurį reikia aptarti – spalvos. Vėlgi, lietuviškos žiemos nėra labai malonios ir baltos pusnys dažniausiai būna tik atvirukuose. Retai tenka tokį vaizdą matyti pro langą, tad daugelis taikosi prie niūrios aplinkos ir renkasi tamsesnes suknelių spalvas. Tačiau ar nereikia daryti priešingai? Kaip tik rinktis ryškesnes ir raštuotas suknutes, kurios atrodo labai žavingai ir tuo pačiu niūriai dienai suteikia daugiau elegancijos bei grožio. Taigi, tikrai nėra jokių taisyklių, kokios spalvos suknutės yra geriausias pasirinkimas žiemos metu. Žiūrėkite, kad su konkrečios spalvos drabužiais jaustumėtės puikiai ir pasitikėtumėte savimi.

Batų derinimas prie suknelės

Galiausiai, siekiant visapusiškumo labai svarbu apgalvoti detales, kurios mažai matomos, tačiau gali kardinaliai pakreipti visą stilių konkrečia linkme. Šįkart mes apie batus, kurie taip žemai, kad ne visada pavyksta juos pamatyti. Renkantis žieminius batus apgalvokite prie kokio suknutės jie tiks. Suknelės internetu labai skirtingos, tad štai čia ir turėtų pasireikšti kiekvienos moters kūrybiškumas. Rekomenduojame ilgesnius batus tuomet, kai suknutė yra trumpesnė. Ir trumpesnius, kai Jūsų pasirinkta žieminė suknutė yra beveik iki žemės. Galimybės plačios ir kiekvienas gali rasti tokį variantą, koks jam labiausiai tinka. Svarbiausia – visuma, kadangi suknutė nesuderinta prie batų gadins visą bendrą vaizdą.

Net ir žiemos metu galima atrodyti labai puikiai. Juk suknelės – nе tik vasaros drabužis. Ypač dabar, kai internetu galima susipažinti su tokia plačia pasiūla, kuri garantuoja, kad rasite tai, kas Jums tinka labiausiai. nuo klasikinių iki kiek laisvesnių ir žaismingesnių suknelių. O kokia labiausiai tinka Jums?